«Не всі проблеми бізнесу вирішуються на рівні навчання» — Олександр Сліпець, Forward Bank

Представляємо вам ментора третього дня Олександр Сліпець. Олександр працює у сфері навчання персоналу понад 10 років, нині є керівником проектів та програм дистанційного навчання — Forward Bank.
Олександр працював над низкою проектів серед яких розробка дистанційних курсів, автоматизація HR-процесів, проектування навчального порталу.
1. Назвіть Ваш топовий або улюблений проект.
Для мене кожен мій проект улюблений, в не залежності від рівня складності чи трудовитрати. Адже свою справу потрібно любити. Завдяки цьому в здобутку різні проекти, якими я можу пишатися: розроблені електронні курси, автоматизовані процеси (особливо рутинні та ті що підпадають під шаблонні однотипні дії), аналітика навчальних курсів та взаємодії користувачів з порталом, розробка нових соціальних проектів на базі LMS.
2. Яка тема дня на El`Lab Вам найбільше підходить?
Проектування електронних курсів, дизайн курсу, дизайн порталу, побудова системи навчання, аналітика та аналіз навчальних курсів.
3. Що на Вашу думку не вистачає корпоративному електронному навчанню в Україні?
а) Розуміння цілей… чому ми це робимо, чого ми хочемо досягти. Адже від відповідей на ці питання можна сформувати «що ми будемо робити» (конкретні кроки) та «як ми це будемо робити» (підбір інструментарію).
б) Що не всі проблеми бізнесу вирішуються на рівні навчання. І лише відкритість та чітке розуміння проблематики дозволяє робити якісні зміни.
 
4. Що Ви очікуєте від проектів команд? 
Відкритості, взаємодії, пошуку і реалізації цікавих рішень
 5. Якщо б у вас було три місяці вільного часу і ніяких фінансових обмежень, чим би ви зайнялись?
 
Напевно подорожував та пізнавав світ. Гори, біг, книги, нові проекти та ідеї.

  • Акселератор пройдет 23-25 мая 2018 в городе Винница.
    Подробности можете узнать, перейдя по ссылке https://goo.gl/LRGyAQ
  • Если вы заинтересованы в нашем мероприятии как партнер или спонсор, эта ссылка для вас https://goo.gl/KaECXP

Если у Вас есть пожелания, или появилась оригинальная идея, как сделать Collaborator еще лучше, пишите нам на страничку: https://www.facebook.com/lmscollaborator/ И, возможно, именно ваша идея будет реализована в следующем релизе.

С уважением,
Команда проекта «Collaborator».

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*